Sparing młodików 05.08.17 w Łobżenicy

Na pierwszy swój mecz-sparing do Łobżenicy udali się piłkarze młodziki. Do niedawna brylowali w kategorii orlika teraz przyszedł czas na coś innego.Pewne obawy przed meczem bo byliśmy tylko po jednym treningu po przerwie wakacyjnej. Jednak dziewczęta i chłopcy zagrali wręcz super. Jak na pierwszy mecz można być zadowolonym i z optymizmem patrzeć w przyszłość. Zawodnicy wykonali prawie wszystkie zalecenia, które omawialiśmy przed meczem. Nowością było też to że graliśmy na spalone, wrzucane auty no i czas 60 minut gry. Sprawdzian zdany wygraliśmy Z Pogonią Łobżenica 4 : 2 chociaż tutaj skupialiśmy się na grze a nie na wyniku.Bramki dla Kaczor zdobyli Szymon Pietrzak - 2, Wiktor Rajek - 1 i Jakub Nowak - 1.
Zespół reprezentowali:
Malwina Czajkowska, Marta Rowicka, Aron Wysocki,Bartosz Woźniak, Kornel Marcińczyk, Cyprian Badziński, Bartosz Fandrei, Kamil Kończak, Krystian Rajek, Szymon Pietrzak, Wiktor Rajek, Oliwier Skowroński, Krystian Radka, Szymon Woltmann,Jakub Nowak,
Rewanż w środę w Kaczorach w godzinach popołudniowych.