Liga młodzika. I kolejka

Inauguracja ligi młodzika wypadła rewelacyjnie. W pierwszym oficjalnym meczu Zjednoczeni odnieśli przekonujące i zasłużone zwycięstwo nad zespołem FA Piła. Pierwsza połowa w naszym wykonaniu troszeczkę za bardzo asekuracyjna oraz nerwy i spięcie zawodników. Kończymy wynikiem 0 : 0. Na drugą połowę wychodzimy już wyluzowani i pewni swego. Praca na obozie i treningach musiała przynieść efekty. Zaczynamy grać swoja piłkę, wszystko zaczyna się układać. Przeciwnik powoli opada z sił a my dokładamy jeszcze więcej. Pierwszą bramkę zdobył Szymon Pietrzak po składnej akcji całego zespołu. Na 2 : 0 również podwyższył Szymon Pietrzak technicznym strzałem z dystansu. Trzecią i czwartą bramkę dołożył Kamil Kończak strzałami ze skrzydła wcześniej świetnie obsłużony przez środkowych pomocników. Cały zespół zasłużył na wielkie brawa. Nie było słabych punktów. Mimo małego stresu w pierwszej połowie później każdy dawał z siebie wszystko co najlepsze.

Zespół reprezentowali: Aron Wysocki, Bartosz Woźniak, Marta Rowicka, Cyprian Badziński, Bartosz Fandrei, Szymon Pietrzak, Krystian Rajek, Kamil Kończak, Malwina Czajkowska, Wiktor Rajek, Szymon Lach, Kacper Kowalczyk, Kacper Szarejko, Szymon Woltmann, Jonasz Piotrowski,Wiktor Paczyński,Oliwier Skowroński,Piotr Wendt, Krystian Radka,.

Zjednoczeni - FA Piła 4 :0