Turnieje w Margoninie, Murowanej Goślinie i Dusznikach.

Wczoraj dzielnie walczyły nasze żaczki a dzisiaj " tournee po wielkopolsce" miały orliki. Najpierw rano w Murowanej Goślinie zagrał zespół chłopców z rocznika 2006. Turniej zgromadził 12 zespołów z województwa wielkopolskiego, kujawsko-pomorskiego i mazowieckiego. Mieliśmy okazję spotkać się z zespołami, z którymi nigdy wcześniej nie graliśmy. Po zameldowaniu się na hali w Murowanej okazało się,że w turnieju wystąpi wiele mocnych drużyn. W swojej grupie zajęliśmy pierwsze miejsce i awansowaliśmy do najlepszej czwórki turnieju. W półfinale minimalnie ulegliśmy zespołowi Boruty Zgierz 0 : 1 po zaciętej i męczącej walce. W meczu o trzecie miejsce niestety w meczu o trzecie miejsce mimo przewagi w grze popełniamy dwa szkolne błędy w kryciu i doznajemy porażki 0 : 2 z Galacticos Poznań. Zajmując tym samym IV miejsce w turnieju.

I miejsce - Piast Łubowo
II miejsce - Boruta Zgierz
III miejsce - Galacticos Poznań
IV miejsce - Zjednoczeni Kaczory
V miejsce - Lider Swarzędz
VI miejsce - Salos Poznań
VII miejsce - Warta Śrem
VIII miejsce - Red Box Biedrusko
IX miejsce - Nielba Wągrowiec
X miejsce - Sparta Oborniki
XI miejsce - Przemysław Poznań
XII miejsce - Concord Murowana Goślina

Zespół reprezentowali: Aron Wysocki, Krystian Rajek, Wiktor Rajek, Kamil Kończak, Wiktor Paczyński, Jakub Gruntkowski, Piotr Wendt, Oliwier Skowroński, Cyprian Badziński,Dominik Kornaga.

Po rozegraniu turnieju w Murowanej od razu udaliśmy się do Dusznik gdzie w turnieju rocznika 2006 RAFIK CUP zagrały nasze orliki młodsze rocznik 2007. Byliśmy najmłodszym zespołem. Rywalizowaliśmy z drużynami z rocznika 2006. Mimo różnicy wieku,różnicy wzrostu i siły orliki młodsze zagrały również świetny turniej. Rozegraliśmy pięć meczy, dwa wygraliśmy z Patrią Buk II 1 : 0 i Lasem Puszczykowo II 4 : 1. Zremisowaliśmy z Wartą Sieraków 0 : 0 i UKS Puszczykowo 1 : 1. Ulegliśmy Patrii Buk I 1 : 2. Zajęliśmy w turnieju III miejsce.

Zespół reprezentowali : Bartosz Woźniak, Szymon Lach, Szymon Woltmann, Marcin Marcyniuk, Fabian Gruntkowski, Kacper Szarejko, Kacper Kowalczyk, Wiktor Rajek, Dawid Pluciński, Jakub Nowak.

W dniu dzisiejszym (06.01.2017) zespół z rocznika 2009 wziął udział w mocno obsadzonym turnieju Veolia Cup zorganizowanym przez Calcio Wągrowiec w Margoninie. Udział wzięło 12 zespołów. My trafiliśmy do grupy A razem z : A.P Calcio I Wągrowiec, F.A Piła, Chrobry Gniezno, Mieszko Gniezno i UKS Talent Poznań. Zawodnicy z Kaczor mieli okazje rywalizować z zespołami bardziej doświadczonymi i wydać było z tego powodu duży stres u naszych chłopców. Niestety pomimo wielu okazji nie udało nam się wygrać żadnego meczu w grupie. W meczu o 11 miejsce spotkaliśmy się z A.P Calcio II Wągrowiec. Zawodnicy wyszli bardzo zmotywowani i udało im się wywalczyć remis, który doprowadził nas do rzutów karnych. Po zaciętej walce ostatecznie wygrywa drużyna z Wagrowca. Jedyną bramkę turnieju zdobył Dominik Lorkowski. Z każdym turniejem nabieramy coraz więcej doświadczenia i odwagi. Z całą pewności będziemy jeszcze lepsi. Zespół z Kaczor reprezentowali: Jakub Graś, Adrian Pietras, Filip Wyczyński, Filip Parecki, Krystian Kostka, Nikodem Witt, Nikodem Marcińczyk, Zuzia Bratkowska, Dominik Lorkowski, Ksawery Antecki