Turniej w Kaczorach 04.03.17

Zjednoczeni Kaczory 04.03.17 byli organizatorami turnieju halowego dla zawodników, którzy niedawno rozpoczęli swoją przygodę z piłką lub posiadają troszeczkę mniejsze umiejętności piłkarskie. Rano grały drużyny orlika starszego. Gościliśmy zespoły Juventus Bydgoszcz, Football Academy Piła, Akademię Reissa Trzcianka. Zjednoczeni reprezentowani byli przez dwa zespoły chłopców i zespół dziewcząt.Graliśmy każdy z każdym. Po rozegraniu wszystkich spotkań kolejność przedstawiała się następująco.
I miejsce Zjednoczeni Kaczory II
II miejsce Akademia Reissa Trzcianka
III miejsce Zjednoczeni Kaczory ( dziewczęta)
IV miejsce Football Academy Piła
V miejsce Zjednoczeni Kaczory I
VI miejsce Juventus Bydgoszcz

Najlepszy zawodnik Adam Czapliński - Akademia Reissa Trzcianka
Najlepszym bramkarz Bartosz Woźniak - Zjednoczeni Kaczory
Król strzelców Marcin Marcyniuk - Zjednoczeni Kaczory

Zespoły reprezentowali: Weronika Ziembikiewicz, Oliwia Panowicz, Magdalena Wegner, Emilia Długosz, Marta Pietrzak, Monika Figurska, Nikola Biedroń, Nicola Martenka,Marcelina Cysarz,
Bartosz Woźniak, Kornel Marcińczyk, Oliwier Skowroński, Marcin Marcyniuk, Jonasz Piotrowski, Dawid Pluciński,
Jana Różek,Eryk Miedzianowski, Dominik Kornaga, Mikołaj Tatarynowicz, Fabian Gruntkowski, Jakub Zawistowski, Jakub Gruntkowski.

Po południu do boju ruszyły orliki młodsze. W turnieju wystąpiły zespoły Calcio Wągrowiec, Noteć Miasteczko, Football Academy Piła,Juventus Bydgoszcz, Zjednoczeni Kaczory.Tutaj również graliśmy każdy z każdym. Zespół zjednoczonych spisał się świetnie. W zespole zagrali zawodniczy, którzy bardzo krótko uczęszczają na treningi a już osiągnęli mały sukces. Zajmując w turnieju II miejsce.

I miejsce Calcio Wągrowiec
II miejsce Zjednoczeni Kaczory
III miejsce Noteć Miasteczko
IV miejsce Juventus Bydgoszcz
V miejsce Football Academy Piła

Najlepszy zawodnik Kacper Głowacki - Juventus Bydgoszcz
Najlepszy strzelec Patryk Rebajn - Calcio Wągrowiec
Najlepszy bramkarz Jan Różek Zjednoczeni Kaczory

Zjednoczonych reprezentowali: Michalina Jasińska, Maksymilian Woźniak, Maksymilian Noska, Jan Różek, Jakub Nowak, Maciej Jasiński, Kacper Bartczak, Kacper Przewoźniak, Jakub Kruszwicki, Kamil Latosiński, Szymon Kacak,

W turnieju tym w zespole Juventus Bydgoszcz gościnnie na bramce zagrał nasz zawodnik Szymon Lach. Bramkarz z Bydgoszczy po porannym turnieju musiał udać się do domu i w trybie awaryjnym z udanym debiutem na bramce Szymon musiał wspomóc kolegów z Bydgoszczy. Radził sobie rewelacyjnie - gratulacje.