POLIBUDA KIDS CUP

Orliki młodsze rozegrali kolejny turniej halowy.Tym razem uczestniczyliśmy 12 lutego w Poznaniu na Polibuda Kids Cup 2017.W turnieju uczestniczyło dwanaście zespołów z rożnych rejonów Wielkopolski. My trafiliśmy do grupy z Wielkoposką Komorniki, Calcio Wągrowiec i Orlikami Poznań. Pierwszy mecz tradycyjnie zaczynamy niezbyt dobrze. Przegrywamy 1 : 3 z Calcio Wągrowiec. Kolejny z Orlikiem Poznań wygrywamy 3 : 0. Ostatni mecz w grupie decydujący o wyjściu rozgrywamy z Wielkopolską Komorniki. Wygrywamy 3 : 1. Zajmujemy w grupie drugie miejsce. W ćwierćfinale spotykamy się z Błękitnymi Owińska. W tym meczu trzy szkolne błędu w przejęciu piłki i zostajemy pokonani 3 : 1. W meczu o 5 miejsce spotykamy się z Football Academy Myślibórz, wygrywamy 2 : 1 i w całym turnieju zajmujemy V miejsce. Kolejny już turniej w którym zebraliśmy nowe doświadczenia i mieliśmy okazję pograć z nieznanymi nam do tej pory przeciwnikami.Turniej jak najbardziej udany. Na pocieszenie zostaje fakt, że byliśmy jedynym zespołem, który wygrał z triumfatorem dzisiejszego turnieju.Zespół reprezentowali:Bartosz Woźniak, Szymon Lach( 1 bramka), Jonasz Piotrowski, Kacper Przewoźniak, Kacper Bartczak,Kewin Ciszek(3 bramki) Wiktor Rajek ( 4 bramki ), Kacper Szarejko ( 1 bramka), Maksymilian Woźniak.

Kolejność

1. Wielkopolska Komorniki