ORLIK CUP 2015
Kolejny udany turniej w wykonaniu najmłodszych piłkarzy Zjednoczonych Kaczory. Skorzystaliśmy z zaproszenia pilskiej policji i 18 lipca wzięliśmy udział w II wakacyjnym turnieju ORLIK CUP 2015 o Puchar Komendanta Szkoły Policji w Pile. W turnieju uczestniczyło 6 zespołów z Piły, Kotunia, Szydłowa, Złotowa, Dziembowa i Kaczor. W turnieju graliśmy systemem "każdy z każdym" Pierwszy mecz przyszło nam grać z zespołem UKS 2014 Kotuń. Weszliśmy w turniej rewelacyjnie pokonując kolegów z Kotunia 6 :0 po bramkach Kamila Kończaka - 2, Krystiana Rajka - 2, Wiktora Rajka - 2. Drugi mecz rozgrywaliśmy z zespołem z Noteci Dziembowo również wygrywając 3 : 0. Bramki w tym meczu strzelali Kamil Kończak - 2 i Wiktor Rajek - 1. Kolejny meczgramy z Iskrą Szydłowo. Po zaciętej walce remisujemy 1 : 1. Bramkę zdobył Krystiana Rajek.Kolejny mecz turnieju rozgrywamy z Fair Play Złotów. Mecz walki z obu stron. Był to mały rewanż za turniej w Złotowie. Po bardzo dobrej grze całego zespołu wygrywamy 1 : 0 po bramce strzelonej głową przez Krystiana Rajka. W ostatnim meczu turnieju gramy z odwiecznym rywalem a zarazem kolegami z Football Academy z Piły. Po bardzo ciekawym meczu trochę pechowo schodzimy pokonani 0 :1. Zajmujemy w turnieju II miejsce. To kolejny już turniej z którego wracamy z pucharem. Turniej przygotowany wzorowo pod względem organizacji Chłopcy świetnie spędzili czas. Policjanci przygotowali wiele atrakcji dla zawodników. Były przejażdżki radiowozem oraz wozem strażackim. Jednak największą frajdę chłopcy mieli podczas kąpieli wodnej, którą przygotowali strażacy. W pełni zadowoleni wróciliśmy do domów. Zespół reprezentowali Szymon Pietrzak, Szymon Woltmann, Marcin Marcyniuk, Aron Wysocki, Oliwier Skowroński, Wiktor Rajek, Krystian Rajek, Kamil Kończak,Piotr Wendt, Mikołaj Kozak.
1.Football Academy Piła
2. Zjednoczeni Kaczory