Międzynarodowy Turniej w Kiełpinie 25.03.2017

Bardzo dobrze spisali się zawodnicy z grupy orlik w Międzynarodowym Turnieju Jako Futsal Cup w Kiełpinie k/ Gdańska.Przyszło nam rywalizować z zespołami z Gdańska, Kartuz oraz Rosji.Rozegraliśmy siedem meczów a tylko raz zostaliśmy pokonani przez zwycięzcę turnieju Cartusię 1923 Kartuzy.Turniej rozpoczęliśmy od mocnego uderzenia wygrywając 6 :0 z Marco Gol Gdańsk.Kolejny mecz bardzo ciężki remisujemy z AP Lechią Gdańsk 0 :0. Trzeci swój mecz wygrywamy z KP ZASPA Gdańsk 5 : 0. Piąty mecz a zarazem nasz pierwszy z zespołem zagranicznym OLIMPIK Kaliningrad remisujemy 0:0 mimo wielu sytuacji.Mieliśmy ogromną przewagę jednak nie udało się nam strzelić bramki. Szósty mecz przespaliśmy albo zaczęło narastać zmęczenie przegrywamy z pierwszym zespołem Kartuz 0 :4. Ostatni mecz w bardzo wyrównanej stawce zespołów musieliśmy wygrać aby liczyć się w walce o medale. Wygrywamy 2 :0 z drugim zespołem Kartuz. Regulamin był tak skonstruowany,że zespoły z I i II miejsca walczyły o zwycięstwo w turnieju. My po fazie zasadniczej byliśmy na III miejscu i powtórnie spotkaliśmy się w walce o III miejsce w turnieju z Lechią Gdańsk. Mecz zakończył się wynikiem 1: 1 jednak w karnych my okazaliśmy się lepsi.Aron obronił karnego a formalności dopełnił Kacper Kowalczyk. Zajmujemy tym samym III miejsce w turnieju.Wiktor Rajek wraz z dwoma zawodnikami z Kartuz okazał się najlepszym strzelcem turnieju.
Zespół reprezentowali: bramkarze Bartosz Woźniak, Aron Wysocki, zawodnicy z pola Krystian Rajek( 2 bramki), Kamil Kończak ( 3 bramki), Oliwier Skowroński ( 1 bramka), Kacper Kowalczyk (3 bramki), Wiktor Rajek ( 6 bramek),Szymon Lach, Szymon Woltman, Jakub Gruntkowski,Dawid Pluciński.OGROMNE GRATULACJE dla zawodników oraz dla rodziców,którzy przez dwa dni pomagali ogarnąć nam naszych chłopców.