LIGA ORLIKA - CHODZIEŻ

W znakomitym stylu zakończyli rozgrywki grupowe orliki. Ostatni turniej ligowy odbył się 24 maja w Chodzieży. Już przed turniejem wiadomo było,że awansowaliśmy do rundy finałowej jednak chłopcy zagrali rewelacyjny turniej. Pierwszy mecz to w naszym wykonaniu niezbyt udany jednak pewnie wygrywamy 3 : 0 ze Stróżewem. W drugim meczu już pokazaliśmy na co nas stać. Po raz pierwszy spotkaliśmy się z zespołem z Osieka, do tego ze starszymi. Od początku narzuciliśmy swój styl gry i bramki wpadały jedna za drugą. Wygrywamy po świetnym meczu 7 : 0. Ostatni mecz turnieju gramy z Polonią Chodzież. Znowu pokaz gry z naszej strony - ponownie wygrywamy 7 : 0. Teraz czekamy na turniej finałowy, który odbędzie się 4/5 maja w Czarnkowie.