Zjednoczeni - Polonia Jastrowie 2 : 1

Młodzik nadrabia zaległości. Dzisiaj rozgrywaliśmy zaległe spotkanie z Polonią II Jastrowie.Do dzisiejszego meczu przystąpiliśmy bardzo osłabieni. Z różnych względów nie mogliśmy skorzystać z pięciu podstawowych zawodników.Swoją szansę otrzymali młodsi zawodnicy. Spisali się rewelacyjnie. Wspierani przez starszych kolegów dzielnie walczyli i przyczynili się do zwycięstwa. W pierwszej połowie jak zawsze niezawodny i waleczny Szymon Pietrzak nękał obronę gości. Bramka jednak j...ak zaczarowana , nic nie chciało wpaść. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 0 : 0. Drugą połowę rozpoczynamy od ataków i wreszcie Szymon wyprowadza zespół na prowadzenie. Po strzeleniu bramki kontrolujemy grę. Nikt nie odpuszcza. Kiedy wydawało się , że mecz zakończy się wynikiem 1 : 0 błąd obrońców wykorzystał Kacper Szarejko i świetnym lobem nad bramkarzem zdobył drugą bramkę. Końcówka meczu już bardzo zmęczeni po kiksie strzelamy po rykoszecie bramkę samobójczą.
WYGRYWAMY MECZ 2 : 1.Wyróżnił się cały zespół jednak dzisiaj należy wyróżnić dodatkowo Kornela Marcińczyka,który rozegrał super mecz.
Zespół reprezentowali: Aron Wysocki, Bartosz Woźniak,Kornel Marcińczyk, Cyprian Badziński, Szymon Woltmann, Jonasz Piotrowski, Kacper Kowalczyk, Kacper Szarejko, Szymon Pietrzak, Malwina Czajkowska,Jakub Gruntkowski, Jakub Nowak, Wiktor Paczyński.WIELKIE BRAWA!!!!!!!!!!!