TYMBARK

21 listopada w Pile odbył się finał powiatowy Ogólnopolskiego Turnieju o Puchar Tymbarku " Z Podwórka Na Stadion" W turnieju udział brały trzy reprezentacje Szkoły Podstawowej w Kaczorach trenujący na co dzień w Zjednoczonych Kaczory. Zespół dziewcząt grający w kategorii U 12 rozegrał dwumecz z zespołem z Falmierowa. Pierwszy mecz dziewczęta z Kaczory wygrały 2 : 1 a rewanż wygrały 7 :0. Wszystkie bramni zdobyła Marta Pietrzak. Dziewczęta awansowały do finałów wojewódzkich, które odbędą się na wiosnę. Zespół występował w składzie: Magdalena Wegner, Oliwia Panowicz, Nikola Biedroń, Marcelina Cysarz, Daria Kuchta, Anna Januszak, Karolina Kin, Nicola Martenka, Monika Figurska, Marta Pietrzak. Chłopcy grający w kategorii U 10 rozegrali mecz z zespołem SP 2 Piła wygrywając 4 : 1 po bramkach Michała Szymczaka - 2, Krystiana Rajka i Kamila Kończaka oraz Wyrzyskiem wygrywając 4 : 0 po bramkach Kamila Kończaka - 2, Wiktora Rajka i Krystiana Rajka. Zespół U 10 również awansował do finałów wojewódzkich. Wturnieju startowały SP Kaczory, SP 2 Piła, SP Wyrzysk, SP Łobżenica Trzeciem zespołowi chłopców U 12 składającego się w większości z zawodników młodszych od pozostałych drużyn nie udało się awansować do finałów jednak i oni znaleźli się na podium zdobywając brązowe medale. w turnieju U 12 musieli uznać wyższość kolegów z Piły i Falmierowa. W tej kategori wystartowały SP 1 Piła, SP Falmierowo, SP Kaczory, SP Łobżenica. Zespół wystąpił w składzie Norbert Śliwiński, Wojciech Popowski, Mikołaj Pisarek, Dominik Kornaga, Emil Maćkowiak, Alan Barabasz, Bartosz Fandrei,Jakub Cuper, Szymon Pietrzak.